Hakkımızda

2016 yılında Pınar Hacıraifoğlu tarafından İstanbul’da kurulan Laxmi Interiors , estetik açıdan özgün,  işlevsel ve tatmin edici mekanlar yaratmayı hedefleyen çok yönlü bir mekan tasarım stüdyosudur. Laxmi, doğru mobilya ve aksesuarları kullanarak holistik tasarımlar sunar ve huzurlu mekanlar oluşturur. Genç ve dinamik ekibi ile marka, işlerinde ve tasarımlarında ismi “Laxmi” nin de anlamı olan bolluk ve bereketi yansıtır.

PINAR HACIRAİFOĞLU

Kurucu

Pınar Hacıraifoğlu, Koç Üniversitesi’ni tamamladıktan sonra, University of the Arts London’da okumuş ve Domus Academy Milano’da yüksek lisans yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli mimarlık ofislerinde çalışıp, 2016 yılında Laxmi Interiors’u kurmaya karar vermiştir. Portföyünde konut kadar restoran, ofis ve mağaza projeleri de barındıran Laxmi Interiors, kurulduğu günden bu yana kendi alanında ses getiren birçok mekan tasarımına imza atmaya devam etmektedir.

“Benim için en önemli şey, müşterilerimin hayallerini takip etmelerini ve tasarıma bakış açımla kişisel tutkularının peşinden gitmelerini sağlayacak bir alan yaratmak.”

“Laxmi Interiors, deneyimsel mekan tasarımları yaratır. Proje kodlamak, bu tasarımların temel unsurudur.”