Maison Française

Maison Française

Kreatif isimlerle günlük hayatın ritmini arkamızda bıraktık, yapılması gerekenler listesini bir kenara atıp ruhumuzu dinledik ve önümüzde uzanıp giden 365 güne dair hayaller kurduk. Keşfetmek istediğimiz yerler, sahip olmak istediğimiz tasarımlar, yakından görmek istediğimiz sanat eserleri ve ritmine kapılmak istediğimiz festivalleri düşünerek 2018’de yolculuk etmeye başladık bile. Siz de bize katılır mısınız?
Yapım: Melda Onbaşyan
Fotoğraflar: Orkun Koray Ünsal

2018’e dair hayalleriniz, planlarınız ve beklentileriniz neler?
2018’de Laxmi aksesuar koleksiyonunu hazırlamak ve müşterilerimizin uzun zamandır bizden talep ettikleri ürünlerle yaşam alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak yeni yıla dair iş planlarımız arasında. Herkesin farkındalığının yüksek olduğu, anlayışlı ve güzel ilişkiler kuracağımız bir yıl olmasını diliyorum.
2018’de sahip olmak istediğiniz bir tasarım var mı?
Kendi tasarladığım bir Vespa’ya sahip olmak istiyorum.
2018’de nereye seyahat etmek istiyorsunuz?
Avustralya 2018’de seyahat listemin ilk sırasında geliyor. Gerilimsiz, rahat bir yaşam tarzı, enerjik ve dost canlısı insanlarıyla doğa, kumsal ve şehir hayatının iç içe olduğu uyumu deneyimlemek istiyorum.
Katılmak istediğiniz festival, sergi, fuar, etkinlik var mı?
Amsterdam’daki Light Festival, Avustralya’daki Işık Tarlası Festivali, Finlandiya’daki sanat bienali ve öğrencilik yıllarımda yaşadığım Milano’da her yıl heyecanla katıldığım Salone del Mobile listemdeki etkinlikler.

NEWSLETTER